واحد تابندگی و کاورینگ نخ

 

 

 

ماشین آلات مستقر در کارخانه نخ‌ریسان سبز شاهین، در واحد تابندگی و کاورینگ نخ از برند Lanbo و ساخت سال ۲۰۱۶ میلادی بوده و به صورت مداوم توانایی تاباندن نخ در هر دو جهت S و Z و در ادامه کاور نمودن آن با نخ لاکرا کش را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است فرآیند تاب و کاورینگ نخ می‌تواند به صورت مستقل از هم و به تنهایی نیز روی نخ‌های ورودی انجام شده و این شرکت قابلیت تغذیه‌ی نخ‌های ورودی در دنیرهای مختلف با ظرفیت ۳ تن در روز که مورد مصرف در صنایع مختلف هستند را دارا می‌باشد.

شرکت نخ ریسان سبز شاهین
شرکت نخ ریسان سبز شاهین

واحد کنترل کیفیت نخ

 

 

 

این واحد مستقر در محل کارخانه نخ‌ریسان سبز شاهین، با انجام آزمایشات ادواری و منظم و هم چنین نظارت و کنترل مستمر فرآیند تولید، محصولات خروجی از واحد تابندگی و کاورینگ نخ را با تضمین کیفی مناسب و با صدور تأییدیه کیفی روانه بازار نموده و به این منظور علاوه بر بهره‌گیری از تخصص کارشناسان مجرب کنترل کیفی از تجهیزات آزمایشگاهی مناسب به منظور انجام آزمایشات بر روی دنیر نخ‌ها، مقاومت کششی و الاستیسیته نخ‌ها، تاب نخ‌ها و سایر فاکتورهای مهم و تأثیر گذار بر کیفیت خروجی استفاده می‌نماید.

واحد تولید پوشاک

 

 

 

تولید انواع البسه با بهترین کیفیت و به روز ترین طرح‌های لباس و با بهره‌گیری از خلاقیت و حسن سلیقه‌ی بهترین طراحان لباس را آغاز کرده و تا به امروز پاسخگوی نیاز مشتریان خود در سراسر کشور در نمایندگی‌ها و نمایشگاه‌های خود می‌باشد.

شرکت نخ ریسان سبز شاهین
شرکت نخ ریسان سبز شاهین

واحد کنترل کیفیت پوشاک

 

 

 

کنترل‌های انجام گرفته در این واحد در سه مرحله پیش تولید، حین تولید و پس از تولید با دقت هر چه تمام‌تر در حال انجام و اجراست. چیدمان الگوها بر اساس تنظیم نرم افزار Booria به منظور کاهش ضایعات پارچه تا حداقل درصد ممکن، و نظارت پیوسته کارشناسان کنترل کیفی انجام می‌پذیرد.